Nasze marki

Home

Nasze marki

Marki na wyłączność

Wyjątkowo skuteczna i wyjątkowo luksusowa pielęgnacja skóry. 3LAB to światowy lider zaawansowanych technologicznie kosmetyków.

3LAB łączy piękno i naukę, naturę i technologię. W kosmetykach 3 LAB stosowane są tylko te najwyższej jakości składniki, które działają na skórę najefektywniej i dają najlepszy efekt. Wyjątkową skuteczność kosmetyków 3 LAB gwarantują wysoce zaawansowane technologicznie składniki Apple Stem Cell Technology to surowiec pozyskany ze szwajcarskiej odmiany jabłek które nie ciemnieją po przekrojeniu. Obecny wielu produktach Kompleks X-50 Intelligent Targeting Device Technology to system transportowania substancji do wnętrza komórki, stosowany dotychczas tylko farmacji w terapiach celowanych. 3 LAB jest znany ze stosowania wielu przełomowych kompleksów takich jak Bio-Engineered Renewal Complex czy Marine Repair Complex.

Poznaj produkty marki 3LAB mające wielokierunkowe działanie anti-age. Wszystkie linie są przeznaczone do pielęgnacji skóry kobiet i mężczyzn.

Chwila Spa… w Twoim domu. Qiriness to francuska marka powstała w 2004 roku. Od samego początku przyświeca jej idea tworzenia kosmetyków, których działanie pielęgnacyjne oraz sposób aplikowania przypominają prywatne, skuteczne i relaksujące SPA w domu. Dlatego dbałość o skuteczność składników aktywnych i oferowanie spersonalizowanej, ukierunkowanej pielęgnacji i połączenie jej z przyjemnością płynącą ze zmysłowych chwil stosowania kosmetyków dały efekty maksymalnie zbliżone do tych, jakie proponują profesjonalne instytuty SPA.

Opracowane i wyprodukowane w Szwajcarii, produkty Qiriness są testowane dermatologicznie. Qiriness to gwarancja najwyższej jakości, zmysłowe konsystencje oraz sekret zdrowej i promiennej skóry. Wszystko to ukryte w unikalnym koktajlu naturalnych składników roślinnych oraz alg.

Inspirowani naturą, wspierani przez naukę wydobywamy bogactwo składników roślinnych, które w połączeniu z innowacyjną szwajcarską technologią gwarantują silnie przeciwstarzeniową pielęgnację skóry.

Chlorys w swoich badaniach na pierwszym miejscu stawia kobiety, oferując im produkty pielęgnacyjne spełniające ich zróżnicowane potrzeby z zakresu rytuałów upiększających.

Produkty do pielęgnacji skóry są inspirowane różą alpejską i jej ożywczymi właściwościami. Odmładzający efekt w połączeniu ze zmysłową, zapachową podróżą zapewnia maksymalną delikatność
i rozkosz. Marka Chlorys oferuje wyjątkową chwilę szczęścia i zmysłowości, pobudzając harmonięoraz młodość drzemiącą w każdej kobiecie. Piękno zostaje podkreślone i wyeksponowane.

Marki w sprzedaży