O nas

WYSPA PRZYJEMNOŚCI

Illa de Tagomago to jeden z najdroższych kurortów świata, jedyna przedstawicielka Europy w gronie 10 najbardziej luksusowych wysp. Położona w pobliżu Ibizy i porośnięta dzikimi sosnami dziś znajduje się w rękach prywatnych, a jej właściciele zachowują łączność ze światem dzięki lądowisku helikopterów oraz niewielkiemu portowi. Nie jest łatwo się na nią dostać.

Luksusowa perfumeria Tagomago Boutique wzięła swoją nazwę właśnie od tej wyspy i jest równie ekskluzywna w swojej ofercie, ale… dostępna nie tylko dla milionerów.

„Wszystko zaczęło się od pewnego, rodzinnego wyjazdu na Baleary. Kilka lat temu, całą rodziną wybraliśmy się na długą wyprawę: naszym celem było opłyniecie całego archipelagu. Dostaliśmy do dyspozycji piękny jacht motorowy wraz z załogą i wyruszyliśmy. Majorka, Minorka, Ibiza i Formentera, to były przepiękne miejsca, ale to Tagomago kompletnie nas oczarowała. Wtedy, była to bezludna wyspa, porośnięta dzikimi sosnami, zarośnięta, pełna ptaków i jaszczurek. Cudownie dzika i naturalna. Jedynym śladem człowieka była wówczas samotna latarnia morska. Mieliśmy szczęście zobaczyć wyspę, zanim została kupiona. Spędziliśmy na Tagomago jeden cudowny dzień, z dala od tłumów, z plażą na wyłączność i przepięknym, turkusowym Morzem Śródziemnym dookoła. Spaliśmy na jachcie i kąpaliśmy się w zatoczce, skacząc do wody prosto z jachtu. Do dziś jest to nasze rodzinne wspomnienie raju. Byliśmy wszyscy razem w nieziemsko pięknym miejscu. Wspomnienie to zainspirowało nas do nazwania naszej pierwszej perfumerii – internetowej. Pomyśleliśmy, że milej się będzie pracowało mając tej rajski widok w pamięci” – opowiada Janina Karasek, dyrektor marketingu Tagomago.

Tagomago Boutique to nowa luksusowa perfumeria w Warszawie znajdująca się w Domu Dochodowym przy placu Trzech Krzyży. Elegancka perfumeria z asortymentem najbardziej luksusowych i pożądanych marek z całego świata. Młodsza siostra internetowej perfumerii Tagomago.pl, jest bardziej wyrafinowana i oferuje stacjonarne zakupy oraz doświadczoną, ekspercką obsługę.

Tagomago Boutique wyróżnia się także na tle konkurencji. Po pierwsze: jest to całkowicie rodzinny biznes. Po drugie: oferuje spersonalizowany serwis oraz indywidualne konsultacje pielęgnacyjne i makijażowe, odpowiadające na konkretne potrzeby klientów. W pięknym wnętrzu i kameralnej atmosferze otwiera się przed Klientami świat najlepszych kosmetyków, wśród dostępnych tu marek znajdują się między innymi: La Mer, Estee Lauder, Sisley, Shiseido, MBR Cosmetics, 3LAB, Qiriness, Clarins, Collistar, Carolina Herrera, Paco Rabane, Lancome, Armani, Tom Ford, YSL, Etat Libre d’orange, Chantal Thomas, Molinard. Najważniejsze jednak, że teraz nie trzeba już zastanawiać się nad wyborem właściwych produktów – zespół profesjonalistów Tagomago Boutique, ma bogate doświadczenie i ogromną wiedzę a do swojej pracy podchodzi jak do misji – pomaga każdemu dobrać kosmetyki tak, aby idealnie spełniały swoje zadania i dawały jak najwięcej radości.

W Tagomago Boutique każdy wybór będzie sukcesem. Gwarantujemy!

O wyjątkowości Tagomago Boutique świadczą również dwie unikatowe marki kosmetyczne, które perfumeria posiada na wyłączność. 3LAB oraz Qiriness to kultowe marki oferujące najwyższej klasy kosmetyki pielęgnacyjne. Łączą one doskonałość składników z innowacyjnymi formułami, najbardziej zaawansowanymi technologiami oraz niezwykłym komfortem stosowania.

Wszystko co najlepsze z kosmetycznego świata połączone z profesjonalną obsługą i rodzinną, ciepłą atmosferą – Tagomago Boutique jest jak cudowna wyspa w samym sercu Warszawy, miejsce, w którym, otoczeni Pięknem i Luksusem możemy zapomnieć o codziennych problemach i oddać się wyłącznie przyjemnościom.